Timeplan for 2020

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
10.00
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ-Comp | Sal 3
10.00
11.00
Christopher
11.00
Åpen matte
Sal 1, 2, 3
11.00
12.30
12.00
17.00
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Basic | Sal 1
17.00
17.45
Morten

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Jr 10-13 år | Sal 3
17.00
18.15
Christopher

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Kids 6-9 år | Sal 2
17.00
18.15
Brigitte

Mixed Martial Arts
MMA Adv | Sal 2
18.30
19.15
Ståle
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Basic | Sal 1
17.00
17.45
Morten

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Kids 6-9 år | Sal 2
17.00
18.15
Brigitte

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Jr 10-13 år | Sal 3
17.00
18.15
Christopher

Mixed Martial Arts
MMA Basic | Sal 2
18.30
19.15
Ståle
18.00
Submission grappling/NoGi
SGN | Sal 1
18.00
18.45
Daniel

Thai boksing
TB Basic | Sal 3
18.00
18.45
Adnan
Submission grappling/NoGi
SGN | Sal 1
18.00
18.45
Daniel

Thai boksing
TB Basic | Sal 3
18.00
18.45
Adnan
19.00
Submission grappling/NoGi
SGN | Sal 1
19.00
19.45
Daniel
Submission grappling/NoGi
SGN | Sal 1
19.00
19.45
Daniel

Mandag

  • Submission grappling/NoGi SGN | Sal 1Daniel
    18.00 - 18.45
  • Thai boksing TB Basic | Sal 3Adnan
    18.00 - 18.45
  • Submission grappling/NoGi SGN | Sal 1Daniel
    19.00 - 19.45

Tirsdag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Basic | Sal 1Morten
    17.00 - 17.45
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Jr 10-13 år | Sal 3Christopher
    17.00 - 18.15
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Kids 6-9 år | Sal 2Brigitte
    17.00 - 18.15
  • Mixed Martial Arts MMA Adv | Sal 2Ståle
    18.30 - 19.15

Onsdag

  • Submission grappling/NoGi SGN | Sal 1Daniel
    18.00 - 18.45
  • Thai boksing TB Basic | Sal 3Adnan
    18.00 - 18.45
  • Submission grappling/NoGi SGN | Sal 1Daniel
    19.00 - 19.45

Torsdag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Basic | Sal 1Morten
    17.00 - 17.45
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Kids 6-9 år | Sal 2Brigitte
    17.00 - 18.15
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Jr 10-13 år | Sal 3Christopher
    17.00 - 18.15
  • Mixed Martial Arts MMA Basic | Sal 2Ståle
    18.30 - 19.15

Søndag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ-Comp | Sal 3Christopher
    10.00 - 11.00
  • Åpen matte Sal 1, 2, 3
    11.00 - 12.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
11.00
Åpen matte
Sal 1, 2, 3
11.00
12.30
12.00

Søndag

  • Åpen matte Sal 1, 2, 3
    11.00 - 12.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00
Mixed Martial Arts
MMA Adv | Sal 2
18.30
19.15
Ståle
Mixed Martial Arts
MMA Basic | Sal 2
18.30
19.15
Ståle
19.00

Tirsdag

  • Mixed Martial Arts MMA Adv | Sal 2Ståle
    18.30 - 19.15

Torsdag

  • Mixed Martial Arts MMA Basic | Sal 2Ståle
    18.30 - 19.15
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00
Thai boksing
TB Basic | Sal 3
18.00
18.45
Adnan
Thai boksing
TB Basic | Sal 3
18.00
18.45
Adnan

Mandag

  • Thai boksing TB Basic | Sal 3Adnan
    18.00 - 18.45

Onsdag

  • Thai boksing TB Basic | Sal 3Adnan
    18.00 - 18.45
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
10.00
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ-Comp | Sal 3
10.00
11.00
Christopher
17.00
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Basic | Sal 1
17.00
17.45
Morten

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Jr 10-13 år | Sal 3
17.00
18.15
Christopher

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Kids 6-9 år | Sal 2
17.00
18.15
Brigitte
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Basic | Sal 1
17.00
17.45
Morten

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Kids 6-9 år | Sal 2
17.00
18.15
Brigitte

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Jr 10-13 år | Sal 3
17.00
18.15
Christopher
18.00

Tirsdag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Basic | Sal 1Morten
    17.00 - 17.45
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Jr 10-13 år | Sal 3Christopher
    17.00 - 18.15
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Kids 6-9 år | Sal 2Brigitte
    17.00 - 18.15

Torsdag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Basic | Sal 1Morten
    17.00 - 17.45
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Kids 6-9 år | Sal 2Brigitte
    17.00 - 18.15
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Jr 10-13 år | Sal 3Christopher
    17.00 - 18.15

Søndag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ-Comp | Sal 3Christopher
    10.00 - 11.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00
Submission grappling/NoGi
SGN | Sal 1
18.00
18.45
Daniel
Submission grappling/NoGi
SGN | Sal 1
18.00
18.45
Daniel
19.00
Submission grappling/NoGi
SGN | Sal 1
19.00
19.45
Daniel
Submission grappling/NoGi
SGN | Sal 1
19.00
19.45
Daniel

Mandag

  • Submission grappling/NoGi SGN | Sal 1Daniel
    18.00 - 18.45
  • Submission grappling/NoGi SGN | Sal 1Daniel
    19.00 - 19.45

Onsdag

  • Submission grappling/NoGi SGN | Sal 1Daniel
    18.00 - 18.45
  • Submission grappling/NoGi SGN | Sal 1Daniel
    19.00 - 19.45
No events available!