Sommertimeplan for uke 26-33

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
12.00
Åpen matte
Sal 1, 2, 3, 4
12.00
14.00
Åpen matte
Sal 1, 2, 3, 4
12.00
14.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Thaiboksing
TB Alle | Sal 2
18.00
19.30
Ole
BJJ/SW/MMA
Alle nivåer | Sal 1
18.00
19.30
Thaiboksing
TB Alle | Sal 2
18.00
19.30
Ole
BJJ/SW/MMA
Alle nivåer | Sal 1
18.00
19.30
Åpen matte
Sal 1, 2, 3, 4
18.00
19.30
19.00

Mandag

  • Thaiboksing TB Alle | Sal 2Ole
    18.00 - 19.30

Tirsdag

  • BJJ/SW/MMA Alle nivåer | Sal 1
    18.00 - 19.30

Onsdag

  • Thaiboksing TB Alle | Sal 2Ole
    18.00 - 19.30

Torsdag

  • BJJ/SW/MMA Alle nivåer | Sal 1
    18.00 - 19.30

Fredag

  • Åpen matte Sal 1, 2, 3, 4
    18.00 - 19.30

Lørdag

  • Åpen matte Sal 1, 2, 3, 4
    12.00 - 14.00

Søndag

  • Åpen matte Sal 1, 2, 3, 4
    12.00 - 14.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00
Thaiboksing
TB Alle | Sal 2
18.00
19.30
Ole
Thaiboksing
TB Alle | Sal 2
18.00
19.30
Ole
19.00

Mandag

  • Thaiboksing TB Alle | Sal 2Ole
    18.00 - 19.30

Onsdag

  • Thaiboksing TB Alle | Sal 2Ole
    18.00 - 19.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00
BJJ/SW/MMA
Alle nivåer | Sal 1
18.00
19.30
BJJ/SW/MMA
Alle nivåer | Sal 1
18.00
19.30
19.00

Tirsdag

  • BJJ/SW/MMA Alle nivåer | Sal 1
    18.00 - 19.30

Torsdag

  • BJJ/SW/MMA Alle nivåer | Sal 1
    18.00 - 19.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
12.00
Åpen matte
Sal 1, 2, 3, 4
12.00
14.00
Åpen matte
Sal 1, 2, 3, 4
12.00
14.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Åpen matte
Sal 1, 2, 3, 4
18.00
19.30
19.00

Fredag

  • Åpen matte Sal 1, 2, 3, 4
    18.00 - 19.30

Lørdag

  • Åpen matte Sal 1, 2, 3, 4
    12.00 - 14.00

Søndag

  • Åpen matte Sal 1, 2, 3, 4
    12.00 - 14.00
No events available!

Timeplan for høsten 2018

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
11.00
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ-Comp | Sal 1
11.00
12.00
Christopher
12.00
Åpen matte
Sal 1, 2, 3, 4
12.00
14.00
Åpen matte
Sal 1, 2, 3, 4
12.00
14.00
13.00
17.00
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Jr 12-15 år | Sal 4
17.00
18.15
Christopher

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Nybegynnere | Sal 1
17.00
18.30
Morten / Renato

Kungfu Panda
KF Panda 6-8 år | Sal 2
17.15
18.00
Ståle

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Kids 9-11 år | Sal 3
17.15
18.15
Brigitte / Morten

Mixed Martial Arts
MMA Adv * | Sal 2
18.00
19.30
Ståle

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ-Comp | Sal 1
18.30
20.00
Christopher
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Jr 12-15 år | Sal 4
17.00
18.15
Christopher

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Nybegynnere | Sal 1
17.00
18.30
Morten / Renato

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Kids 9-11 år | Sal 3
17.15
18.15
Brigitte / Morten

Mixed Martial Arts
MMA Adv * | Sal 2
18.00
19.30
Ståle

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ-Comp | Sal 1
18.30
20.00
Christopher

Kyokushin karate
KK Åpen matte
19.00
20.30
Submission Wrestling
For alle | Sal 1
17.00
18.30
Anders

Åpen matte
Sal 2
17.00
20.00
18.00
Kyokushin karate
Sal 1
18.00
19.15
Tor

Thai boksing
TB Adv | Sal 2
18.00
19.30
Ole

Submission Wrestling
SW Alle | Sal 1
19.15
20.45
Rolf

Thai boksing
TB Basic | Sal 2
19.30
20.45
Mustafa og Ali
Åpen matte
Sal 1
18.00
19.15

Thai boksing
TB Adv | Sal 2
18.00
19.30
Ole

Submission Wrestling
SW Alle | Sal 1
19.15
20.45
Rolf

Thai boksing
TB Basic | Sal 2
19.30
20.45
Mustafa og Ali
19.00
20.00

Mandag

  • Kyokushin karate Sal 1Tor
    18.00 - 19.15
  • Thai boksing TB Adv | Sal 2Ole
    18.00 - 19.30
  • Submission Wrestling SW Alle | Sal 1Rolf
    19.15 - 20.45
  • Thai boksing TB Basic | Sal 2Mustafa og Ali
    19.30 - 20.45

Tirsdag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Jr 12-15 år | Sal 4Christopher
    17.00 - 18.15
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Nybegynnere | Sal 1Morten / Renato
    17.00 - 18.30
  • Kungfu Panda KF Panda 6-8 år | Sal 2Ståle
    17.15 - 18.00
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Kids 9-11 år | Sal 3Brigitte / Morten
    17.15 - 18.15
  • Mixed Martial Arts MMA Adv * | Sal 2Ståle
    18.00 - 19.30
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ-Comp | Sal 1Christopher
    18.30 - 20.00

Onsdag

  • Åpen matte Sal 1
    18.00 - 19.15
  • Thai boksing TB Adv | Sal 2Ole
    18.00 - 19.30
  • Submission Wrestling SW Alle | Sal 1Rolf
    19.15 - 20.45
  • Thai boksing TB Basic | Sal 2Mustafa og Ali
    19.30 - 20.45

Torsdag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Jr 12-15 år | Sal 4Christopher
    17.00 - 18.15
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Nybegynnere | Sal 1Morten / Renato
    17.00 - 18.30
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Kids 9-11 år | Sal 3Brigitte / Morten
    17.15 - 18.15
  • Mixed Martial Arts MMA Adv * | Sal 2Ståle
    18.00 - 19.30
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ-Comp | Sal 1Christopher
    18.30 - 20.00
  • Kyokushin karate KK Åpen matte
    19.00 - 20.30

Fredag

  • Submission Wrestling For alle | Sal 1Anders
    17.00 - 18.30
  • Åpen matte Sal 2
    17.00 - 20.00

Lørdag

  • Åpen matte Sal 1, 2, 3, 4
    12.00 - 14.00

Søndag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ-Comp | Sal 1Christopher
    11.00 - 12.00
  • Åpen matte Sal 1, 2, 3, 4
    12.00 - 14.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
12.00
Åpen matte
Sal 1, 2, 3, 4
12.00
14.00
Åpen matte
Sal 1, 2, 3, 4
12.00
14.00
13.00
17.00
Åpen matte
Sal 2
17.00
20.00
18.00
Åpen matte
Sal 1
18.00
19.15
19.00

Onsdag

  • Åpen matte Sal 1
    18.00 - 19.15

Fredag

  • Åpen matte Sal 2
    17.00 - 20.00

Lørdag

  • Åpen matte Sal 1, 2, 3, 4
    12.00 - 14.00

Søndag

  • Åpen matte Sal 1, 2, 3, 4
    12.00 - 14.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00
Kungfu Panda
KF Panda 6-8 år | Sal 2
17.15
18.00
Ståle

Tirsdag

  • Kungfu Panda KF Panda 6-8 år | Sal 2Ståle
    17.15 - 18.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00
Mixed Martial Arts
MMA Adv * | Sal 2
18.00
19.30
Ståle
Mixed Martial Arts
MMA Adv * | Sal 2
18.00
19.30
Ståle
19.00

Tirsdag

  • Mixed Martial Arts MMA Adv * | Sal 2Ståle
    18.00 - 19.30

Torsdag

  • Mixed Martial Arts MMA Adv * | Sal 2Ståle
    18.00 - 19.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00
Thai boksing
TB Adv | Sal 2
18.00
19.30
Ole

Thai boksing
TB Basic | Sal 2
19.30
20.45
Mustafa og Ali
Thai boksing
TB Adv | Sal 2
18.00
19.30
Ole

Thai boksing
TB Basic | Sal 2
19.30
20.45
Mustafa og Ali
19.00
20.00

Mandag

  • Thai boksing TB Adv | Sal 2Ole
    18.00 - 19.30
  • Thai boksing TB Basic | Sal 2Mustafa og Ali
    19.30 - 20.45

Onsdag

  • Thai boksing TB Adv | Sal 2Ole
    18.00 - 19.30
  • Thai boksing TB Basic | Sal 2Mustafa og Ali
    19.30 - 20.45
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00
Submission Wrestling
For alle | Sal 1
17.00
18.30
Anders
18.00
19.00
Submission Wrestling
SW Alle | Sal 1
19.15
20.45
Rolf
Submission Wrestling
SW Alle | Sal 1
19.15
20.45
Rolf
20.00

Mandag

  • Submission Wrestling SW Alle | Sal 1Rolf
    19.15 - 20.45

Onsdag

  • Submission Wrestling SW Alle | Sal 1Rolf
    19.15 - 20.45

Fredag

  • Submission Wrestling For alle | Sal 1Anders
    17.00 - 18.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00
Kyokushin karate
Sal 1
18.00
19.15
Tor
19.00
Kyokushin karate
KK Åpen matte
19.00
20.30
20.00

Mandag

  • Kyokushin karate Sal 1Tor
    18.00 - 19.15

Torsdag

  • Kyokushin karate KK Åpen matte
    19.00 - 20.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
11.00
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ-Comp | Sal 1
11.00
12.00
Christopher
17.00
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Jr 12-15 år | Sal 4
17.00
18.15
Christopher

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Nybegynnere | Sal 1
17.00
18.30
Morten / Renato

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Kids 9-11 år | Sal 3
17.15
18.15
Brigitte / Morten

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ-Comp | Sal 1
18.30
20.00
Christopher
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Jr 12-15 år | Sal 4
17.00
18.15
Christopher

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Nybegynnere | Sal 1
17.00
18.30
Morten / Renato

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Kids 9-11 år | Sal 3
17.15
18.15
Brigitte / Morten

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ-Comp | Sal 1
18.30
20.00
Christopher
18.00
19.00

Tirsdag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Jr 12-15 år | Sal 4Christopher
    17.00 - 18.15
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Nybegynnere | Sal 1Morten / Renato
    17.00 - 18.30
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Kids 9-11 år | Sal 3Brigitte / Morten
    17.15 - 18.15
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ-Comp | Sal 1Christopher
    18.30 - 20.00

Torsdag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Jr 12-15 år | Sal 4Christopher
    17.00 - 18.15
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Nybegynnere | Sal 1Morten / Renato
    17.00 - 18.30
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Kids 9-11 år | Sal 3Brigitte / Morten
    17.15 - 18.15
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ-Comp | Sal 1Christopher
    18.30 - 20.00

Søndag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ-Comp | Sal 1Christopher
    11.00 - 12.00
No events available!

Forklaring

* = Minimum 6 mnd erfaring fra BJJ/Grappling og minimum 6 mnd erfaring fra thaiboksing/stand up