Sommertimeplan for uke 26-33

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
11.00
Åpen matte
11.00
12.30
12.00
Åpen matte
12.00
14.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Åpen matte
17.00
19.00
18.00
BJJ
Alle nivåer
18.00
19.30

Mixed Martial Arts
Alle nivåer
19.30
21.00
Boksing
Alle nivåer
18.00
19.30

Thaiboksing
Alle nivåer
19.30
21.00
BJJ
Alle nivåer
18.00
19.30

Mixed Martial Arts
Alle nivåer
19.30
21.00
Boksing
Alle nivåer
18.00
19.30

Thaiboksing
Alle nivåer
19.30
21.00
19.00
20.00

Mandag

  • BJJ Alle nivåer
    18.00 - 19.30
  • Mixed Martial Arts Alle nivåer
    19.30 - 21.00

Tirsdag

  • Boksing Alle nivåer
    18.00 - 19.30
  • Thaiboksing Alle nivåer
    19.30 - 21.00

Onsdag

  • BJJ Alle nivåer
    18.00 - 19.30
  • Mixed Martial Arts Alle nivåer
    19.30 - 21.00

Torsdag

  • Boksing Alle nivåer
    18.00 - 19.30
  • Thaiboksing Alle nivåer
    19.30 - 21.00

Fredag

  • Åpen matte
    17.00 - 19.00

Lørdag

  • Åpen matte
    12.00 - 14.00

Søndag

  • Åpen matte
    11.00 - 12.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00
BJJ
Alle nivåer
18.00
19.30
BJJ
Alle nivåer
18.00
19.30
19.00

Mandag

  • BJJ Alle nivåer
    18.00 - 19.30

Onsdag

  • BJJ Alle nivåer
    18.00 - 19.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
19.00
Mixed Martial Arts
Alle nivåer
19.30
21.00
Mixed Martial Arts
Alle nivåer
19.30
21.00
20.00

Mandag

  • Mixed Martial Arts Alle nivåer
    19.30 - 21.00

Onsdag

  • Mixed Martial Arts Alle nivåer
    19.30 - 21.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00
Boksing
Alle nivåer
18.00
19.30
Boksing
Alle nivåer
18.00
19.30
19.00

Tirsdag

  • Boksing Alle nivåer
    18.00 - 19.30

Torsdag

  • Boksing Alle nivåer
    18.00 - 19.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
19.00
Thaiboksing
Alle nivåer
19.30
21.00
Thaiboksing
Alle nivåer
19.30
21.00
20.00

Tirsdag

  • Thaiboksing Alle nivåer
    19.30 - 21.00

Torsdag

  • Thaiboksing Alle nivåer
    19.30 - 21.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
11.00
Åpen matte
11.00
12.30
12.00
Åpen matte
12.00
14.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Åpen matte
17.00
19.00
18.00

Fredag

  • Åpen matte
    17.00 - 19.00

Lørdag

  • Åpen matte
    12.00 - 14.00

Søndag

  • Åpen matte
    11.00 - 12.30
No events available!

Timeplan for 2019 (Gjelder fra 7 januar)

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
12.00
Åpen matte
Åpen matte
12.00
14.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Kids 7+
17.00
17.55
Richie, Kjell og Angelica
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Kids 7+
17.00
18.00
Richie, Kjell og Angelica
Muay Thai
MT Kids 4-7 år
17.00
17.55
Nico/Jennifer
Åpen matte
Åpen matte
17.00
18.30

Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Alle
17.00
19.00
Pablo
18.00
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Alle
18.00
19.30
Richie

Mixed Martial Arts
MMA Alle
19.30
21.00
Afrim
Thaiboksing
TB 11-16 år
18.00
19.30
Adnan/Dante

Thaiboksing
TB 17+
19.30
21.00
Adnan
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Alle
18.00
19.30
Richie

Mixed Martial Arts
MMA Alle
19.30
21.00
Afrim
Thaiboksing
11-16 år
18.00
19.30
Adnan/Dante

Thaiboksing
TB 17+
19.30
21.00
Adnan
19.00
20.00

Mandag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Kids 7+Richie, Kjell og Angelica
    17.00 - 17.55
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ AlleRichie
    18.00 - 19.30
  • Mixed Martial Arts MMA AlleAfrim
    19.30 - 21.00

Tirsdag

  • Thaiboksing TB 11-16 årAdnan/Dante
    18.00 - 19.30
  • Thaiboksing TB 17+Adnan
    19.30 - 21.00

Onsdag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Kids 7+Richie, Kjell og Angelica
    17.00 - 18.00
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ AlleRichie
    18.00 - 19.30
  • Mixed Martial Arts MMA AlleAfrim
    19.30 - 21.00

Torsdag

  • Muay Thai MT Kids 4-7 årNico/Jennifer
    17.00 - 17.55
  • Thaiboksing 11-16 årAdnan/Dante
    18.00 - 19.30
  • Thaiboksing TB 17+Adnan
    19.30 - 21.00

Fredag

  • Åpen matte Åpen matte
    17.00 - 18.30
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ AllePablo
    17.00 - 19.00

Lørdag

  • Åpen matte Åpen matte
    12.00 - 14.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00
Thaiboksing
TB 11-16 år
18.00
19.30
Adnan/Dante

Thaiboksing
TB 17+
19.30
21.00
Adnan
Thaiboksing
11-16 år
18.00
19.30
Adnan/Dante

Thaiboksing
TB 17+
19.30
21.00
Adnan
19.00
20.00

Tirsdag

  • Thaiboksing TB 11-16 årAdnan/Dante
    18.00 - 19.30
  • Thaiboksing TB 17+Adnan
    19.30 - 21.00

Torsdag

  • Thaiboksing 11-16 årAdnan/Dante
    18.00 - 19.30
  • Thaiboksing TB 17+Adnan
    19.30 - 21.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Kids 7+
17.00
17.55
Richie, Kjell og Angelica
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Kids 7+
17.00
18.00
Richie, Kjell og Angelica
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Alle
17.00
19.00
Pablo
18.00
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Alle
18.00
19.30
Richie
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Alle
18.00
19.30
Richie
19.00

Mandag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Kids 7+Richie, Kjell og Angelica
    17.00 - 17.55
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ AlleRichie
    18.00 - 19.30

Onsdag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Kids 7+Richie, Kjell og Angelica
    17.00 - 18.00
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ AlleRichie
    18.00 - 19.30

Fredag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ AllePablo
    17.00 - 19.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
12.00
Åpen matte
Åpen matte
12.00
14.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Åpen matte
Åpen matte
17.00
18.30
18.00

Fredag

  • Åpen matte Åpen matte
    17.00 - 18.30

Lørdag

  • Åpen matte Åpen matte
    12.00 - 14.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00
Muay Thai
MT Kids 4-7 år
17.00
17.55
Nico/Jennifer

Torsdag

  • Muay Thai MT Kids 4-7 årNico/Jennifer
    17.00 - 17.55
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
19.00
Mixed Martial Arts
MMA Alle
19.30
21.00
Afrim
Mixed Martial Arts
MMA Alle
19.30
21.00
Afrim
20.00

Mandag

  • Mixed Martial Arts MMA AlleAfrim
    19.30 - 21.00

Onsdag

  • Mixed Martial Arts MMA AlleAfrim
    19.30 - 21.00
No events hours available!
No events available!