Sommertimeplan for uke 26-33

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
11.00
Åpen matte
11.00
12.30
12.00
Åpen matte
12.00
14.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Åpen matte
17.00
19.00
18.00
BJJ
Alle nivåer
18.00
19.30

Mixed Martial Arts
Alle nivåer
19.30
21.00
Boksing
Alle nivåer
18.00
19.30

Thaiboksing
Alle nivåer
19.30
21.00
BJJ
Alle nivåer
18.00
19.30

Mixed Martial Arts
Alle nivåer
19.30
21.00
Boksing
Alle nivåer
18.00
19.30

Thaiboksing
Alle nivåer
19.30
21.00
19.00
20.00

Mandag

  • BJJ Alle nivåer
    18.00 - 19.30
  • Mixed Martial Arts Alle nivåer
    19.30 - 21.00

Tirsdag

  • Boksing Alle nivåer
    18.00 - 19.30
  • Thaiboksing Alle nivåer
    19.30 - 21.00

Onsdag

  • BJJ Alle nivåer
    18.00 - 19.30
  • Mixed Martial Arts Alle nivåer
    19.30 - 21.00

Torsdag

  • Boksing Alle nivåer
    18.00 - 19.30
  • Thaiboksing Alle nivåer
    19.30 - 21.00

Fredag

  • Åpen matte
    17.00 - 19.00

Lørdag

  • Åpen matte
    12.00 - 14.00

Søndag

  • Åpen matte
    11.00 - 12.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00
BJJ
Alle nivåer
18.00
19.30
BJJ
Alle nivåer
18.00
19.30
19.00

Mandag

  • BJJ Alle nivåer
    18.00 - 19.30

Onsdag

  • BJJ Alle nivåer
    18.00 - 19.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
19.00
Mixed Martial Arts
Alle nivåer
19.30
21.00
Mixed Martial Arts
Alle nivåer
19.30
21.00
20.00

Mandag

  • Mixed Martial Arts Alle nivåer
    19.30 - 21.00

Onsdag

  • Mixed Martial Arts Alle nivåer
    19.30 - 21.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00
Boksing
Alle nivåer
18.00
19.30
Boksing
Alle nivåer
18.00
19.30
19.00

Tirsdag

  • Boksing Alle nivåer
    18.00 - 19.30

Torsdag

  • Boksing Alle nivåer
    18.00 - 19.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
19.00
Thaiboksing
Alle nivåer
19.30
21.00
Thaiboksing
Alle nivåer
19.30
21.00
20.00

Tirsdag

  • Thaiboksing Alle nivåer
    19.30 - 21.00

Torsdag

  • Thaiboksing Alle nivåer
    19.30 - 21.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
11.00
Åpen matte
11.00
12.30
12.00
Åpen matte
12.00
14.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Åpen matte
17.00
19.00
18.00

Fredag

  • Åpen matte
    17.00 - 19.00

Lørdag

  • Åpen matte
    12.00 - 14.00

Søndag

  • Åpen matte
    11.00 - 12.30
No events available!

Timeplan for 2020 (Gjelder fra 7 januar)

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
11.00
Open Mat
Open Mat Kids/Jr/Teen
11.00
12.30

Åpen matte
Åpen matte
12.00
14.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Kids/Jr/Teen
17.00
18.00
Richie
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Kids/Jr/Teen
17.00
18.00
Richie
Thaiboksing
TB Kids | Sal 1
17.15
18.00
Jennifer
18.00
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Alle
18.00
19.30
Pablo

Mixed Martial Arts
MMA Alle | Sal 1
19.30
21.00
Richie
Thaiboksing
TB Jr/Teen | Sal 1
18.00
19.30
Adnan

Thaiboksing
TB Alle | Sal 1
19.30
21.00
Adnan
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Alle
18.00
19.30
Pablo

Mixed Martial Arts
MMA Alle | Sal 1
19.30
21.00
Richie
Thaiboksing
TB Jr/Teen | Sal 1
18.00
19.30
Adnan

Thaiboksing
TB Alle | Sal 1
19.30
21.00
Adnan
19.00
20.00

Mandag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Kids/Jr/TeenRichie
    17.00 - 18.00
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ AllePablo
    18.00 - 19.30
  • Mixed Martial Arts MMA Alle | Sal 1Richie
    19.30 - 21.00

Tirsdag

  • Thaiboksing TB Jr/Teen | Sal 1Adnan
    18.00 - 19.30
  • Thaiboksing TB Alle | Sal 1Adnan
    19.30 - 21.00

Onsdag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Kids/Jr/TeenRichie
    17.00 - 18.00
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ AllePablo
    18.00 - 19.30
  • Mixed Martial Arts MMA Alle | Sal 1Richie
    19.30 - 21.00

Torsdag

  • Thaiboksing TB Kids | Sal 1Jennifer
    17.15 - 18.00
  • Thaiboksing TB Jr/Teen | Sal 1Adnan
    18.00 - 19.30
  • Thaiboksing TB Alle | Sal 1Adnan
    19.30 - 21.00

Lørdag

  • Open Mat Open Mat Kids/Jr/Teen
    11.00 - 12.30
  • Åpen matte Åpen matte
    12.00 - 14.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00
Thaiboksing
TB Kids | Sal 1
17.15
18.00
Jennifer
18.00
Thaiboksing
TB Jr/Teen | Sal 1
18.00
19.30
Adnan

Thaiboksing
TB Alle | Sal 1
19.30
21.00
Adnan
Thaiboksing
TB Jr/Teen | Sal 1
18.00
19.30
Adnan

Thaiboksing
TB Alle | Sal 1
19.30
21.00
Adnan
19.00
20.00

Tirsdag

  • Thaiboksing TB Jr/Teen | Sal 1Adnan
    18.00 - 19.30
  • Thaiboksing TB Alle | Sal 1Adnan
    19.30 - 21.00

Torsdag

  • Thaiboksing TB Kids | Sal 1Jennifer
    17.15 - 18.00
  • Thaiboksing TB Jr/Teen | Sal 1Adnan
    18.00 - 19.30
  • Thaiboksing TB Alle | Sal 1Adnan
    19.30 - 21.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Kids/Jr/Teen
17.00
18.00
Richie
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Kids/Jr/Teen
17.00
18.00
Richie
18.00
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Alle
18.00
19.30
Pablo
Brasiliansk jiu-jitsu
BJJ Alle
18.00
19.30
Pablo
19.00

Mandag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Kids/Jr/TeenRichie
    17.00 - 18.00
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ AllePablo
    18.00 - 19.30

Onsdag

  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ Kids/Jr/TeenRichie
    17.00 - 18.00
  • Brasiliansk jiu-jitsu BJJ AllePablo
    18.00 - 19.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
12.00
Åpen matte
Åpen matte
12.00
14.00
13.00

Lørdag

  • Åpen matte Åpen matte
    12.00 - 14.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
19.00
Mixed Martial Arts
MMA Alle | Sal 1
19.30
21.00
Richie
Mixed Martial Arts
MMA Alle | Sal 1
19.30
21.00
Richie
20.00

Mandag

  • Mixed Martial Arts MMA Alle | Sal 1Richie
    19.30 - 21.00

Onsdag

  • Mixed Martial Arts MMA Alle | Sal 1Richie
    19.30 - 21.00
No events hours available!
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
11.00
Open Mat
Open Mat Kids/Jr/Teen
11.00
12.30
12.00

Lørdag

  • Open Mat Open Mat Kids/Jr/Teen
    11.00 - 12.30
No events available!